Оплата і доставка

Тут Ви зможете знайти всю необхідну інформацію щодо способів оплати та доставки вашого замовлення. Ми прагнемо зробити процес покупок в нашому магазині максимально зручним та простим для наших клієнтів. Тому, ми розробили низку послуг, що допоможуть вам отримати замовлення якнайшвидше та з мінімальними зусиллями.

Оплата та доставка

Оплата

Для оплати замовлення в нашому магазині ми пропонуємо наступні способи оплати: оплата карткою Visa/Mastercard, оплата готівкою при отриманні замовлення, а також оплата через платіжні системи LiqPay, Privat24 та Portmone.

Доставка

Щодо доставки, ми працюємо з провідними логістичними компаніями, щоб забезпечити якість та надійність доставки вашого замовлення. Ми пропонуємо доставку по всій території України за допомогою “Нової Пошти” та “Укрпошти”. Терміни доставки залежать від обраних вами способів доставки та вашого місця розташування. Вартість доставки розраховується автоматично при оформленні замовлення.

Якщо у вас є будь-які запитання щодо способів оплати та доставки вашого замовлення, наші співробітники завжди готові допомогти вам. Ви можете зв’язатися з нами за допомогою електронної пошти або телефону, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.